Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: ODBORNÝ RADA - VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PRÁVNÍCH VZTAHŮ K NEMOVITOSTEM, Jičín

Pozice:
ODBORNÝ RADA - VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PRÁVNÍCH VZTAHŮ K NEMOVITOSTEM
Zaměstnavatel:
Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj
IČO:
71185241
Oblast (okres, kraj):
Jičín
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
27650
Popis práce:

Požadujeme:
" min. vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
" znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
" pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Náplň a místo výkonu zejména:
" posuzování a rozhodování složitých případů v oblasti právních vztahů k nemovitostem,
" organizační a kontrolní činnost na úseku právních vztahů k nemovitostem,
" odborné zastřešování činností vykonávaných na řízeném oddělení,
" organizace a koordinace činností při zácviku nově přijatých zaměstnanců zařazených do řízeného oddělení.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") doručené ve lhůtě do 29. 4. 2024, tj. v této lhůtě
" doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj, Collinova 481, Věkoše, 500 03 Hradec Králové,
" doručené osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
" doručené v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu (ku.prokralokraj@cuzk.cz), nebo
" doručené v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: ynmadqi).

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo odborný rada - vedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem Katastrálního pracoviště Jičín".

Žádosti a podrobné náležitosti pro podání přihlášek naleznete zde:
Bližší informace na tel. č. 495 801 336, Ing. Šárka Víchová

Výhody:
5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, odměňování v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v 11. platové třídě

Pozice vhodná i pro absolventy.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Šárka Víchová
Telefon:
495801336
Počet zobrazení inzerátu:
35×